Fx15 Zararları

Hareketi fazla kilo kaybı daha önemli

Fx15 günümüzün güzellik ideali dayanarak, birçok kişinin isteği almak zorundayız, ama en yanlış yolu bu hedefe ulaşmak istiyorsanız, ve böylece onların sağlığını tehlikeye koymak.
İngiliz ilaç şirketi GlaxoSmithKline Beslenme Sağlık bir anket bir düşük kalorili diyet ile jimnastik salonuna ziyaret birçok yerini buldu, sonra BBC'nin internet versiyonu bildirdi. Yarısı kadın Anketin bunlar gıda ve kalori sayma kendi kalori içeriği sağlamak yerine, yeterli hareketli, tercih ettiğini söyledi Bu fx15 yöntemin erkeklerin sadece% 33 iken tatil. İngiltere'de yetişkinlerin sadece% 12 bir spor salonu üyesidir.

Bu sağlıksız tutum sağlıklı yaşam fx15 zararları hakkında eğitim eksikliği sonucunda, 2.000 İngiliz ankete katılanların% 59'u bu yana iyi ki yeterince hareket çubuğu kendi kişisel sağlığı için daha büyük bir katkıdır farkında kendilerini edildi değildir. Bu gelişmenin temel nedeni, çoğu insan sadece kendisini az gıda almaya görünmektedir. Buna ek olarak, geniş ürün yelpazesi düşük kalorili gıdalarda, böylece güçlendirilecektir varolduğunu kalori sayımının eğilim. Beslenme dengesi ihmal edilmesi.

Fx15 Zararları  kim, oyun spor yerine, düşük kalorili fx15 diyet beri alarma çok araştırmacı daha az yemek için tercih insanların tutum jimnastik yerine değildir. Onlar, bu nedenle güç gıda enerji hareket tarafından yerine değil mümkün olduğu kadar az enerji almak tüketilen tarafından emilir öneririz.

Ağırlık bir azalma yanı sıra fiziksel aktivite ve kişisel fitness ve refah bir iyileştirme yararlanır. Egzersiz sırt ağrısı gibi kronik fiziksel problemler sonucu yol açabilir.
Genel olarak, biz 60 dakika günde fx15 hareket etmeliyiz. Bu küçük parçaları da gün boyu ve yapılabilir oraya gitmek için birçok yol vardır, örneğin için, yerine veya araba ile daha iyi çalıştırmak için merdiven kullanın.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !