Fx15 Yan Etkileri

Yaşlı insanlar fx15 yan etkileri değerli kas kütlesi diyetin kaybı riske

Fx15  ile, yaş artan elbette insanların bir egzersiz ve diyet eksikliği takviye edilmiştir kas kütlesi,, azalmıştır.

Yani Amerikan Fizyolojik Derneği tarafından Journal of Applied Physiology yayınlanan bir çalışmada ortaya kas kütlesi, bu kaybı önlemek için egzersiz kullanma. Bu ağırlığına etkisi incelenmiştir. Fitness ve saf fiziksel egzersiz, düz diyet ve ikisinin karışımı metabolizma. Bu egzersiz ve kilo kaybı için diyet fx15 kurşun, genel olarak bilinir, ancak kitle kas hem sonuçları vardır, henüz tam olarak elucidated edilmemiştir. Çalışmaya sadece görünümü ileri bir akademik açıdan önemli değildir. Anlayışı büyük insanların kas gücü korumaya yardımcı olabilir elde Through. Çünkü, çoğu kas kütlesinin azaltılması eğilimi nüfus grubuz Bu, özellikle, onları günlük yaşamlarında yan etkileri sınırlı yapma önemlidir.

Çalışma tasarımı

Orada 64 fazla kilolu veya obez katılımcılar 4 ay takip edildi üç grupta 60-75 yaşında ayrıldı. Bir grup eğitim katıldığı bir saatlik bir gün, diğer gruba sadece diyet oldu. Üçüncü grupta ağırlığı azaltmak hem yöntemleri fx15 yan etkileri kombine. Ise çoğunluğu bisiklet seçti konular treadmill arasında uygulama sırasında ve sabit bir bisiklet, seçebilirsiniz. Amacıyla bir kilo kaybı sağlamak için iki diyet grubu% 10 bunların kalori alımını azalttı.

Araştırmacılar öğrenmek istedim fx15 olsun egzersiz ile daha fitness, diyet veya saf de elde edilebilir bir kombinasyonu. Buna ek olarak, onlar vücudun enerji rezervlerine farklı koşullar altında, ilk tatbikatı sırasında erişilen: karbonhidrat ve yağ rezervleri okudu.

Çalışmanın sonuçları

Fx15 ise başlangıç ve denemenin sonunda bir bisiklet sürme analizi için, araştırmacılar kalori yaktı ölçülür. Denemenin sonunda, fiziksel aktivite adanmıştır grup, onların metabolizma daha verimli başında daha çalışmak demek fazla enerji ve yağ tüketimi
Sadece diyet düzenlenen vardı group, fx15 Totz kilo kaybı oldu. verimlilik artış gösterecek. Ağırlık kaybı grubuna yağ kaybı değil sadece, ama neden olduğu kas kütlesi de kayıp. En verimli üçüncü grup ve dieted spor odaklı bir yıl olmuştur. Bir diyet, fiziksel aktivite ile birlikte, kas distrofisi engelledi. Eğitim verimliliği arttı ve grup olarak aynı oranda yağ yakmak, sadece spor yapmıştı.

Sonuç
Büyük insanların bile ve düzenli fiziksel fx15 yan etkileri egzersiz metabolizmasında değişikliklere neden olan kısa zamanda, kalori olarak düşük tüketim ve yüksek yağ tüketimi, fiziksel aktivite sırasında gösterdi. Bu nedenle daha da sağlıklı bir yağ yandı. Saf bir diyet, ama kas yerine hangi özellikle yaşlılar için tehlikeli dökümü, bu etki üretemez.

Bunun denemede kas kaybı dayanıklılık sporları ile engellendi vurgulanmalıdır, au kas etkisi önemli ölçüde daha düşük ağırlık eğitim fx15 bu. Yüksek kalori kısıtlaması deneyler, bu kez kas kütlesini korumak için yeterli değil. Bu ılımlı düşüşler gibi DGE tarafından önerilen, dahası, kas kütlesini korumaya yardımcı olduğu muhtemeldir.

Bu kasları için ne yapabilirsiniz.

Hareketi sadece kas fx15 yan etkileri geliştirmek için değil, aynı zamanda eklem, sinir ve kas-iskelet sisteminin diğer önemli bileşenlerinin yenilenme için önemli değildir. Yaşlılık fiziksel şikayetler, ciddi düşme ve yaralanmalar özellikle Sicimler kas. Buna ek olarak, kas kaybı, Jojo bir etkisi nedenlerinden biridir.

Fx15 ile ılımlı bir enerji açığının büyük fx15 bir egzersiz, fitness merkezi veya çok kas israf önlemek için gerekli gibi değildir. Iki kez bir hafta, bol bol egzersiz yeterli bir uzun vadeli başarı için. Yine de, ağırlık eğitimi, hatta ve yaşlılık özellikle, kas bakım için ilk seçenek. Ayrıca yüzme gibi spor ve ders bu yaşlılar için uygun olan geniş bir yelpazede, varsa, jimnastik, tai chi ve yürüyüş. Bu, kol kasları ve kalça güçlendirilir bacak, baldır yapar.

Yeterli egzersiz yaşlı olmadan kolayca fx15 yan etkileri kalça koruyucular tarihinde Daimi bağımlı olabilir-up ve diğer kaynakları, böylece yaşam kalitesinde bir azalma azalır.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !