Fx15 Nedir ve Yararları Nelerdir?

Puan açılmak: proteine Tahıllar olumlu etkileri sentezi

Bir sonucu olarak, kas yenilenme herhangi fx15 bir ciddi farklılıklar, bu yüzden ayırt edildi bu konuda ve kolay ev dokunmatik hububat de ucuz düşünülmelidir olarak en uygun içecek olarak.
Fx15 Nedir? glikoz işleme kas protein sentezi ve diğer metabolik süreçlerde, ancak bazı ve içecekler bile daha iyi etkileri saygı böylece tüm amatör sporcuların en az Lynn Kammer düşünülür, hatta alternatif bir içecek olarak tahıl gösterdi tercih edilir.
Tahılların en uygun rejenerasyon
Fx15 egzersiz sonra, tahıl ve düşük yağlı olmalıdır ile karbonhidratlardan ayarlanabilir yüksek orta birlikte. Buna ek olarak, karışım mineraller magnezyum, potasyum ve çinko açısından zengin olmalıdır.
Karışım farklı tahılların temelini oluşturmalıdır. Böylece, mineral ve karbonhidratlar orta glisemik indeksi kaplıdır. Hızlı enerji için, yüksek glisemik yararları nelerdir indeksi olan maddeler karışımı eklenmelidir. Bu Rice Krispies, Cornflakes veya tarihlerini içerir. Auch Honig und Zucker sind hier ausdrücklich erwünscht. Bal ve açıkça bir dikkatli olmalıdır erwünscht.Etwas şeker zaman tohumlar ve fındık, bu yüksek yağ içeriği var.
Tahıl Mix
Onun tahıl fx15 yararları rejenerasyon için ucuz yolu açık ve bireysel malzemeleri satın alıyor, her madde bir paket olması mischen.Allerdings evde onu satın almak. Alternatif olarak, orada arzusunu tahıl çevrimiçi karıştırmak imkanı vardır. Iki sağlayıcılar mevcut:
Tahıl bir kulüp ve çok büyük ilginç seçimi ve uygun bir site vardır. Dikkat: süre Normalportion çok hem ucuz, küçük bir kısmı önermez.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !