Fx15 Kullananlar ve Hoodia

Ne Hoodia fx15 nedir?

Fx15 Kullananlar hoodia Gordonii bir dikenli, yaymak kaktüs bitki hangi bir küf kokusu Blooms acı bir tat ile benzerdir. Bu San bunun Curbs iştah meşhur halkı uzun bir süre için. San, bu nedenle yolculuklarda Kalahari, açlık için fx15 bir ilaç olarak Hoodia home of aracılığıyla onları yemek. Hazımsızlık ve enfeksiyon bitki bile kullanılır.

Açlık-Hoodia etkisi giderici hangi bitki izole edilebilir madde P57, atfedilen olmaktır. Bu 1977 yılında ilk kez "Konseyi Bilimsel ve Endüstriyel Araştırma (CSIR), Güney Afrika'da bir araştırma merkezi, daha sonra 1996 yılında P57 dayalı bir diyet ürün için kullananlar patent başvurusu oldu.

Fx15 şirketi Pfizer, ilk ürün geliştirme, patent verdi karışan gıda firması Unilever, bu pazarda ilk Hoodia ürünleri 2.009 yapmak istiyor fx15 kullananlar değil.
2.003 From, San lisans olarak katılıyor ve fx15 onların bilgi ve Hoodia kullanımı karşılığında para aldı. San toplulukları bir güven fonu oranı, toplumsal projeler için kullanabileceğiniz uygulayabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !