Fx15 Kısa Bilgi - Fx 15 Hakkında

Wireframing, herhangi fx15 bir ağ tasarım projesinin en değerli parçalarının biridir. Fx 15 O, bir yerin mimarisi, pratikliğinin ayrıntılarını çözerek zamanın bir Fx15 Nedir tasarımcı tonunu kurtarabilir, ve görsel bir tasarıma gerçekte başlamaktan önce fx15 tatmin edebilir. Ama eğer verimsizce yapılansa, o, daha çok mal olmanın, ayarladığı ve hatta, hem müşteri ve tasarımcı için daha büyük baş Fx15 zayıflama hapı ağrılarını yaratabildiğine son verebilir.

Aşağıda daha iyi Fx15 wireframesi yaratmak için 35 kaynaktan daha çoktur, farklı metotlar ve türlü aletlerde özel dersleri Fx 15 müsait kapsamak.

Yirmi wireframingin, suçladığından daha çok buradadır, Fx15 rehberler, ve sana yardım etmesi için senin wireframing sürecini geliştirmek için özel dersler. Fx 15 Kerpiç çizeri gibi programları kullanmaya kağıt wireframing tekniklerinden her şeyde bilgi vardır, senin tasarımlarının Fx15 zayıflama hapı wireframing sahnesi olduğu için.

Bu yerin, kaynakların tonlarını teklif ettiği ve wireframingin Fx 15 zayıflama hapı hakkında suçladığı Wireframes magazini. Onlar, wireframe numuneleri, UI aletleri, ve iş listelemelerini kapsar, tasarımcılar Fx zayıflama hapı için bir yere ek olarak onların wireframesi ve wireframing uçlarını paylaşmak. Popüler makaleler, 960'la prototypingi örttü. Gs parmaklık sistemi, milimetrik kağıt skeç düzenlemeleri, fx15 ve wireframe moodboards.

W3C'in resmi duyurusundan Fx 15 beri 2009'un sonunda XHTML-2'in gelişmesinde çalışmayı durdurmak, ve onun yerine HTML-5'te artış kaynakları, orada, fx15 birçok kargaşa oldu, ve çeşitli, modern ve gelecek ağ-gelişmesi için "Tamamıyla" zam lisanının hakkında tartışır. XHTML-1.0'le, Fx15 kapsül XHTML-2, HTML-4, bizim, gerçekten yolu tutmak için sert oluyor olduğu o kadar çok lisanımız olduğu HTML-5 ve XHTML-5!

XHTML-2'in gelişmesinin Fx15 hap, bitirildiği düşünülürse, biz, XHTML-1.0'e yapıştırmalı mıydık, veya hareket, HTML-5'e iletir, veya daha iyi, yaşlı HTML-4'ü Fx 15 kapsül tercih eder? Haydi, son olarak şeyleri dümdüz koyalım. Bu direkte biz, kargaşayı açıklamayı deniyoruz, ne fx 15 hap ne olduğunu açıklarız, ve neyin senin, senin ağ-yerlerin için kullanabildiğin zam lisanının olduğunu tanımlayabilirsin. Sen hem Fx15 de, daha büyük uyarlamada komedyeni görebilirsin.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !