Fx15 Forum

Beyaz çay obeziteye karşı mücadelede çözüm nedir?

Insan yağ hücrelerinin beyaz fx15 çay bir olumlu etkisi çalışmalar bir dizi BioMed Central açık erişim dergisinde yayınlanan gösterilmiştir. Bitkisel infüzyon özü sadece yeni yağ hücrelerinin (adipocytes) oluşumunu engellemesi, ama o da mevcut forum olgun yağ hücrelerinin yağ kaybı sağlar.

Beyaz çay özü ile insan preadipocytes incelenmesi


Fx15 Forum Alman çalışmasına göre fx15 forum beyaz çay, insan yağ hücrelerinin bitki Camellia sinensis çeşitli türetilen bir ekstresinin biyolojik etkileri gözlemlenen bir araştırma ekibi Fx15 forum Beiersdorf AG, götürdü.


Araştırmacılar bu nedenle aldı-insan preadipocytes denilen, progenitör hücrelerin, hangi olgun yağ hücrelerinin geliştirebileceği forum ve laboratuvar onları kültürlü.


Iken, daha forum önceki zamanlarda kabul edildi, o adam ve yağ hücrelerinin sadece belirli bir numarası vardır Aşırı kilo sadece dolum hücrelerin, artık hazır yeni yağ hücre öncüleri henüz çoğaltmak için kesin yoluyla fx15 ortaya. Bu süreç içinde, bazı maddeler, bu yeterince sadece kısmen etkileşimi içinde keşfedilmeyi edilmiştir katılmaktadırlar. Preadipocytes kesinlikle ve adipocyte özgü Gentypen ortaya o zaman yağlı bir depolama anzuwachsen için doldurulması gereken bir itme gerekir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !