Fx15 Çalışmaları Hızla Sürüyor

"Nereye," konular canlı fx15 vakfın Başkan Yardımcısı Cathy Schoen, eş-özel araştırma grubu için çalışma yapan yazarı, muhabirleri ile bir konferans araması dedi. "Ve olmamalıdır."

Raporda, tüm bu sağlık fx15 reformları yaptık devletlerin tıbbi tedavi ve önleme ve çok pahalı hastane prosedürleri önlemek için daha iyi erişim sağlar bulundu.

Vermont yaşayanlar ülkedeki en iyi sağlık var, vakıf söyledi. Bir radikal planı sağlık on yıl önce daha az olan tüm vatandaşlara sağlamak için girişti küçük kuzey devlet, aynı zamanda "sermaye" olarak ulus veya alt gelir gruplarının insanların sağlık var emin olur.

Rapor ABD Kongresi inç olarak fx15 daha yakın bir plan sağlık yeniden şekillendirmeye sonlandrma gelir. Şimdiye kadar, planın taslak devletlerin ve sigorta santralleri çalıştırmak için muhtemelen daha düşük gelirli ailelere daha fazla sağlık sigortası genişletmek için güvendiğini vurguladı var.

"Desen, kamu politikaları, artı devlet fx15 ve yerel sağlık sistemleri," da Joel Cantor, Merkezi Eyalet Sağlık Politikası Rutgers Üniversitesi'nde müdürü tarafından yapılmıştır rapor göre bir fark yaratabileceğini göstermektedir.

Hawaii ve Vermont takip Iowa üçüncü fx15 Puan kartının üzerindeki sırada yer aldı. Ne devlet bir plan sağlık reformu, ancak Minnesota, hangi sağlık kamu-özel işbirliği yarattı, dördüncü Maine tarafından da kapsamlı reformlar hayata geçirdi takip sırada yer alıyor. Massachusetts - son zamanlarda evrensel bir sağlık sigortası programı başladı Vermont komşu - yedinci oldu.

Yelpazenin diğer ucunda, Mississippi, puan fx15 kartı göre kötü sağlık sahiptir. Oklahoma hafif iyi, Louisiana ve Arkansas takip ücretleri.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !