Elma Krom Zayıflama Kapsülü - Hapı

Her ne kadar uyku apnesi terapi, elma ve krom CPAP hava uyku apnesi makineleri faydalı aslında bir tahriş edici olduğunu. Respironics CPAP makineleri ve diğer markalardan artan hava akımı farklı herkesi etkiler - bazı hastalar kanama ve enfeksiyona yol açabilir tahriş karşılaşabilirsiniz, diğerleri daha da hapşırma ve tıkanıklık yol açabilir elma krom zayıflama aşırı mukus, daha yatkındır. Bazı hastalar 'tahriş genişletilmiş kullanımından, diğer yeni hasta CPAP kötü hava tedavilerin ilk çift gelen tepki olabilir biriktikçe olabilir.

 

Elma krom zayıflama kapsülü uyku apnesi hastalar zayıflama kapsülü için, nemlendirme tahriş azaltması ve bu belirtilerin kaçınmak en iyi seçenektir. CPAP makineleri gibi, nemlendiriciler tüm şekil elma krom zayıflama hapı ve boyutlarda gelir - bazı doğrudan bağlıdırlar apne maskeler veya makineleri uyku, diğerleri kendi standı amaçlamaktadır. İşte bazı nemlendiriciler farklı türleri krom vardır: Isıtmalı nemlendirici: elma adından da anlaşılacağı gibi, ısıtmalı nemlendirici ısı nem oluşturmaya dayanır. Bu makineler genellikle çok hasta nem aldıkları istediğiniz miktarı özelleştirebileceğiniz çeşitli ısı ayarları var. Isıtmalı nemlendiriciler çok tipik olarak zayıflama hapları küçük boy, uygun su odaları etkili kabul edilir. Fısıh nemlendirici: ısıtmalı nemlendiriciler aksine, Yahudilerin hamursuz bayramı nemlendiriciler ki elma ve krom kapsülü uyku apnesi makinenin yolu eklenebilir ocaklar su odaları bulunmaktadır. Genelde, hava CPAP makinede, nemlendirici bir hortum geçtikleri ve sonra başka bir ile, daha uzun hortum sizin Respironics CPAP maskesi elma krom zayıflama devam kaynaklı olacaktır. Olarak nemlendirici odasına üzerinden geçer Nem CPAP hava eklenir.

 

Fısıh nemlendiriciler genellikle düşük basınçlı CPAP makineleri ile en iyi çalışmalarınızı krom zayıflama kapsülü sık sık yeni uyku apnesi hastalara reçete edilir. Bu nemlendiriciler bazı hastalarda, ancak harikalar çalışabilirsiniz onlar sadece yeterli değildir diğerleri için. Fısıh nemlendiriciler olarak, nem miktarını özelleştirmek için hiçbir şekilde alındığında, ve daha az nem zaman soğuk ısılarda çalışma üretirler. Hastaların pasif nemlendiriciler içine ısı kapatarak onların krom kapsülü ısıtmalı nemlendiriciler açabilirsiniz. Entegre nemlendirici: Entegre nemlendiriciler elma krom hapı sadece ekledi taşınabilirlik için tek bir hortum ve güç kablosu, gerek hasta demektir CPAP makineleri, bileşenleri olarak çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Çünkü bunlar özel nemlendiriciler makineleri için inşa edilir, hasta bunların yerine onlar makineleri geçiş her zaman ihtiyacımız var. Ayrıca, entegre elma krom kapsül nemlendiriciler bazı tipleri nem miktarı kısıtlar Fısıh nemlendiriciler olarak işlev oluşturdu. Nemlendirici Dahili: elma krom nemlendiriciler Dahili CPAP makineleri kalıcı bileşenleri, çok kompakt kurulum yaratıyor. Bunlar ya ısıtmalı veya Fısıh nemlendiriciler olarak işlev görebilir.

 

Hasta çünkü CPAP bilgisayarlarından kaldırılamaz çoğu nemlendiriciler yerleşik zevk olmayabilir seyahat, genel makine bir makine daha nemlendirici olmadan ağır yapım. Tamir edilecek elma krom zayıflama Ayrıca, herhangi bir bileşeni ile bir sorun beri CPAP ve nemlendirici tek bir birim vardır, tüm makine olacaktır. Yalnız nemlendirici Stand: yalnız nemlendiriciler Stand ayrı birimler CPAP makineleri için hortum ile bağlanır. Bu nemlendiriciler, ayarlanabilir seviyelere ek olarak, ancak daha az entegre veya nemlendiriciler dahili ve ayrı elma krom zayıflama kapsülleri bir güç kablosunu gerektiren daha kompakt en uygun nem oranı büyük su odaları özelliği. Onların farklılıklara rağmen, tüm nemlendiriciler basit bakım gerektirir. En elma krom kapsülü önemlisi, tanklar sadece distile su ile, hangi nemlendirici kalmak sağlayacak doldurulmalıdır temiz ve güvenli kullanım için. Distile su herhangi bir maden yaratmadan buharlaşır - olan beyaz mineral birikimini veya kalıp için tankı birikir neden musluk suyu tersine. Eğer saf su yoksa, şişelenmiş su kabul edilebilir bir yerine, sağlanan hasta tankında oturup durgun su izin kalmamasıdır. Bunların yanısıra, tüm size nemlendirici iyi çalışır elma krom zayıflama durumda tutmak için yapmanız gereken her sabah odasına dışarı durulama etmektir.

 

Elma krom zayıflama eğer veya burun çevresinde kuruluk bir sorun olmaya devam etmektedir, hastaların yüz nemlendirici veya tuzlu burun damlaları denemelisiniz. Ayrıca, bazen kuruluk gibi açık ağızlı uyku gibi diğer bazı faktörler tarafından bıkkın olduğunu. Bu durumlarda, elma krom zayıflama hapları doktorlar özel CPAP maskeleri her iki burun ve ağız kapağı öneririz. Yeni maskeler alışmak biraz, ama çekmek ayarı dönemde ise, hastaların nazal kuruluk ve tahriş azalma gözlemleyeceksiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !