Astım Krizinde Yapılması Gerekenler

Astım krizi her yaşta ve herkes için ürkütücü bir deneyim. Ama ne bir saldırıya karşı yapmak çok riskli ve korku kaldırabilirsiniz bilerek. Parmaklarınızın ucunda Bu bilgi. Için kontrol altında tutmak Astım: Siz sadece nasıl astım tedavisinde öğrenmelisiniz tarafından normal bir hayat yaşamak için, bütünüyle mümkündür. Hastaneler her yıl astım acil insanların binlerce itiraf, yaş yelpazesinde sağ insanlar. Daha da kötüsü, orada binlerce insan her yıl ölmek ve bu trajedilerinden bazı% 90 doğru yaklaşım ile kolayca kaçınılmalıdır olabilirdi. Britanya'da, bu yerlerde arasında 1.400 ve 2.000 kişi her yıl bir astım krizi ölmektedir: bu günde yaklaşık dört kişi olduğu tahmin edilmektedir. Nasıl üzgün olduğu yerde bilgi bizim için geçerli bu çağda, böylesine oranda die astım insanlar, sade değil ne yapacağını bilerek. Bir yetişkin son teşhis veya astım olan bir çocuk var mı? 


Eğer iyi bir başlangıç yaptı Doğal olarak, ne yapacağını bilmek istiyorsanız, bu makaleyi okuyun. Size hastalık üzerine, konuyla ilgili bir uzman haline okuyun her şeyi bulabilirsiniz. Ne bir astım krizi tetikleyen ve ne zaman bir saldırı, daha sakin ve kendinden emin, sen gerçekte ona dönük olacak oluşur yapmak daha iyi anlıyoruz. Tüm şüphe ve kafanızda soruların listesini yapın ve halk kütüphanesine gidin. Mevcuttur var astım birçok iyi kitap bulunuyor. Yiyecek, durumlar, koşullar sizin astım atakları ne tetikleyebilir öğrenin. Sonuçları konusunda doktorunuzla konuşun ve şüpheler hala kafanızda linger hakkında sorular sorar. Büyük olasılıkla doktorunuz size bir ölçüsüdür söyledi mi nasıl akciğerler çalışır. Buna bir zirve debimetre ve günlük kullanım halinde, bir astım krizi oluştuğunu tahmin sayılır. Bir saldırı, en önemli tavsiye halinde sakin sürdürülmesi üzerinde durulacak. Bu ilk, ama panik bütün içgüdülerine karşı tek şey daha kötüye gidebilir ve kimin ne yapacağını bilmez birinin reaksiyondur. 

Anlayış ve durum tekrar bunu kolaylaştırır. İşte yapabilirsiniz. Dizlerinizin, avuç içi aşağı ellerinizi yerleştirin. Nefesini, nefes ve nefes yavaş ve sakin bir şekilde üzerine dikkat. Hava büyük gulps önlemek için daha ayak uydurmak deneyin. Kadar inmek için astım krizi için on dakika önce ve sonra ne yaptığını tekrar izin ver. Eğer belirtiler fazla on dakika sürer bir ambulans ya da kimse hastaneye götürmek var diyoruz. Gecenin ortasında, veya önemli bir dahi, eğer sonra 10 dakika sonra sakin ve yukarıdaki gibi nefes, hiçbir hemen yardım almak daha iyidir. Zamanlı online Harcama ve nasıl doğal astım tedavisi için alternatif bir web sitesi bulabilirsiniz.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !